(D) 9. kolo: Tatce - Všechlapy 4:0

20.10.2013 13:30

Náš dorost se opět sešel ve slušném počtu a také bylo vidět, že to má vliv na náš výkon. Byl lepší, než v prvních kolech, kdy jsme některé zápasy odehráli v malém počtu hráčů. Zbytečně jsme ale prohráli, když jsme nezvládli druhý poločas.

V tom prvním jsme dostali jediný gól, který dal domácí tým z přísně nařízené penalty. Když pak domácí přidali druhou trefu, bylo s námi zle. Domácí si pak výhru pohlídali a v závěru přidali další dvě trefy, které výrazně zkreslili výsledek.

Branky: 20. (PK), 56., 74. a 85. domácí. Rozhodčí: Kopic ml. ŽK: 2:2 (Beneš, Kocek). Poločas: 1:0.

Všechlapy: Frank – Pavlovič, Panovec, Jánský, Jarmar – Hliněný (80. Kořínek), Soukal (65. Sobota), Kocek, Kratochvíl (80. Hora) – Veselý, Beneš (80. Horvát).