Účast: Patáčik, Matějka, Michna, Krumpolec, Lorenc, Pokorný, Procházka, Šefčík.

V sobotu 21. března 2009 se od 17 hodin koná v hospodě na hřišti ve Všechlapech VALNÁ HROMADA TJ Sokola Všechlapy. Všechny členy srdečně zve výkonný výbor TJ.

Účast: Michna, Rozvoral, Krumpolec, Šefčík, Matějka, Pokorný, Lorenc, Panovec.
>>

14. trénink: 14 hráčů

17.03.2009 21:30
Starý – Mladý 0:4 Starý: Černík, Prokop, Rozvoral, Beran, Mikoláš, Hora, Javůrek. Mladý:Krumpolec, Rozvoral sr., Šefčík, Hofman, Suchánek, Volf, Petrželka.
>>

Přípravný zápas: Všechlapy "A" - Křinec 4:2

14.03.2009 21:29
Všechlapy - Křinec 4:2 Utkání bylo hráno na kvalitní travnaté ploše na Lipníku. První poločas jsme měli více ze hry, a i když se nám podařilo vsítit čtyři branky (dvě po samostatných nájezdech a dvě hlavou po standardních situacích), tak se nám ve finální fázi moc nedařilo. Několik dalších...
>>

Utkání dorostu zrušeno, Milovice nenastoupily

14.03.2009 12:32
Sobotní utkání dorostu proti Milovicím bylo zrušeno. Milovice k němu totiž nenastoupily, přestože všechlapští hráči už byli připraveni. Zápas měl začít na hřišti Lipníku v 10 hodin. Milovice daly vědět o tom, že nepřijedou v 9:31. Prý se jich nesešel dostatečný počet.
>>

1. TJ dorost (9)

13.03.2009 22:04
Účast: Krumpolec, Lorenc, Matějka, Michna, Patáčik, Pokorný, Procházka, Rozvoral, Šefčík.
>>

V sobotu se hraje na Lipníku

12.03.2009 19:58
V sobotu se hrají přípravné zápasy. Dorost i "A" tým hrají na Lipníku (dorost s Milovicemi, áčko proti Křinci). Zápas dorostu začne v 10 hodin, áčko si zahraje od 14 hodin.
>>

9. hala: 12 lidí

12.03.2009 19:53
Tentokrát už se v hale sešel dostatečný počet lidí. Zápas vyhráli mlaďasové. Mladý: Krumpolec, Šefčík, Michna, Matějka, D. Košvanec, J. Košvanec. Starý: Knížek, J. Hejna, Rozvoral st., Jirouš, Mikoláš, Kalista.
>>

Příprava "A" tým: Křečkov - Všechlapy 1:1

08.03.2009 19:50
Křečkov - Všechlapy 1:1 Utkání bylo hráno na nekvalitním hrbolatém terénu v Třebestovicích. V prvním poločase jsme měli územní převahu, ale do šancí jsme se nedostávali, jelikož nás balón při finálních nahrávkách moc neposlouchal. Ve druhé půli byl o něco lepší soupeř, ale my jsme si vytvořili tři...