30.05.2009 16:06
>>

17. kolo: Hrubý Jeseník - Všechlapy 5:1

17.05.2009 17:00
  Zápas proti prvnímu týmu tabulky neskončil žádným velkým debaklem. Výsledkově jsme dokázali odehrát vyrovnaný první poločas, který skončil 3:1. Ve druhé půli se domácím povedlo vstřelit další dvě branky.
>>

16. kolo: Všechlapy - Kovanice 9:1

09.05.2009 11:50
>>

15. kolo: Městec Králové B - Všechlapy 0:1

02.05.2009 20:49
Zápas žáků mohl být rozhodnut už v prvním poločase, kdy jsme běželi čtyřikrát sami na bránu. Z toho jsme ale vytěžili jeden gól, když se ve 14. minutě prosadil Farkaš. Domácímu týmu spíše vyšel druhý poločas, přesto nedokázal vyrovnat. Pět minut před koncem dokonce kopal pokutový kop za...

11.04.2009 12:47
  Vyrovnané utkání rozhodla až tečovaná střela hostujícího Krále pět minut před koncem. Chvíli předtím mohl poslat Všechlapy do vedení Lehet, ale sám před prázdnou bránou trefil jen tyč. Po vstřelené brance dali žáci Pátku ještě druhý gól Krejčíkem. Branky: 65. Král, 70. Krejčík. Rozhodčí:...
>>

1. kolo: Kněžice - Všechlapy 1:11

26.10.2008 02:10
V dohrávce 1. kola a závěrečném zápase podzimní části si naši žáci připsali svoji první výhru.